KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6082333
nr 608 2333
Akvarell
signerad Ferdinand Boberg, Visby-37, 20x25
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 2 november 2009
kl 19:56:21
850 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.700 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.100 kr
2.300 kr
2.500 kr